Офіційний англомовний обліковий запис міністерства закордонних справ Російської Федерації на Twitter заморожений на невизначений період. Причиною стала чергова брехня та вигадки хворої уяви в публікаціях.

Про це повідомили в самому МЗС, щиро обурюючись таким рішенням адміністраторів соціальної мережі. Так звані дипломати опублікували чергову нісенітницю про біолабораторії США, які ведуть ефемерну діяльність на території України.

Виклик всесвітньо відомої соціальної мережі прийняла речниця російського відомства Марія Захарова. Вона не на жарт обурилася таким ставленням до своїх колег на західній платформі та зазначила, що подібна санкція до МЗС РФ застосовується вперше.

«Бувало, що блокували окремі твіти, але щоб закрили, хай і на тиждень, акаунт офіційного зовнішньополітичного відомства однієї з провідних країн у світі – це за межею добра і зла. З нашими посольствами такий фокус провертали неодноразово: за публікацію, наприклад, фактів (реальних, а не вигаданих) про провокацію в Бучі призупиняли діяльність акаунтів посольств у Лондоні та Берліні», – образилася підлабузниця Кремля.

Захарова також запевнила своїх підписників, що офіційні джерела Росії продовжать поширювати «правду», але поки що не знає, яким способом. Оскільки вітчизняні платформи РФ великого аудиторного успіху не мають і мати не в змозі.

«Заблокувати нас, звичайно, можна, але правда все одно знайде собі дорогу. Просто для поширення фактів точно не будуть використовуватися американські цифрові платформи, які перетворилися на інструменти цензури на користь «вашингтонського обкому», – підсумувала вона у себе на Facebook.

Нагадаємо, що співробітники російського посольства в Лондоні опублікували холоднокровний текст про те, якою кремлівські дипломати вбачають долю героїв полку «Азов». Це викликало обурення у парламенті Великобританії, де закликали виставити пропагандистів із території Сполученого Королівства.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Захарова вибухнула лютими погрозами на адресу США, якщо Вашингтон визнає Росію державою, яка спонсорує тероризм.

Advertisment

От Vard