Вибух на авіабазі російських окупантів у Новофедорівці (Крим) став переломним моментом у повномасштабній війні РФ проти України. У військового командування країни-агресора з’явилося ще більше приводів для занепокоєння.

Про це йдеться у статті авторитетного британського видання The Telegraph. Журналісти нагадали, як раніше російська влада погрожувала Києву “судним днем” у разі завдання ударів по Криму.

“Західні служби безпеки заявили, що у разі підтвердження наддальний удар створить величезні проблеми з логістикою та безпекою для російського командування, якому тепер доведеться захищати бази в глибині власної території. Неясно, що може зробити Москва для активізації бойових дій у війні”, – пишуть журналісти.

Зазначається, що за допомогою реактивних систем залпового вогню HIMARS та M270 українські військові активно знищують ворожі склади з боєприпасами та вже фактично зупинили просування військ РФ на Донбасі. Наразі ЗСУ готуються зайнятися звільненням Херсонської області.

Британський аналітик Джеймс Раштон, який працює в Україні, наголосив, що вибухи на авіабазі росіян у Криму стали переломним моментом: “Велика територія, яку вони [війська РФ] раніше вважали безпечною навіть від HIMARS та M270, тепер не є такою”.

OBOZREVATEL

Advertisment

От Vard