У Новоолексіївці знищено російську військову техніку, схоже, тут не обійшлося без Збройних Сил України. Водночас від крайніх позицій українського війська до цього населеного пункту поблизу кримського перешийку – близько 150 км.

У результаті низки вибухів розгромлено російську техніку разом з ангаром, в якому вона зберігалася. Фото з наслідками удару почали з’являтися в мережі.war.obozrevatel.com

“Результати удару ЗСУ по Новоолексіївці Херсонської області, недалеко від кримського перешийка. Глибокий тил. ЗСУ б’ють далеко”, – пише Telegram-канал “Вертикаль”, публікуючи фото з місця удару.

За попередніми даними, в окупованій Новоолексіївці біля окупованого Криму було знищено ангар, в який росіяни напхали чимало техніки. Фрагменти того, що від неї лишилося, і можна побачити на світлинах.

Прикметно, що до Новоолексіївки від крайної підконтрольної українській владі точки – не менше 150 км. Як люблять розповідати російські пропагандисти, бити на таку відстань ЗСУ просто нічим. Відтак, не виключено, що окупанти знову заявлять про “порушення правил безпеки” або “куріння у заборонених місцях”. Якщо, звісно, взагалі згадають про цю втрату на тлі численних подібних втрат, які вони несуть кожного дня по всіх ділянках фронту, а віднедавна – й у глибокому тилу.

Нагадаємо, напередодні в окупованому Криму, на військовому аеродромі в Новофедорівці, пролунали вибухи. Росіяни одразу поспішили заперечити можливу причетність до вибухів ЗСУ, заявивши, що причина вражаючого “феєрверку” – детонація та “головотяпство”.

У ЗСУ також не підтверджують власної причетності до “хлопків” у Криму. Натомість у Міноборони потролили окупантів,. нагадавши про заборону куріння у невстановлених місцях.

Також загарбники запевнили, що усі літаки на аеродромі вціліли, а в українському Генштабі відзвітували про знищення 9 ворожих літаків

Advertisment

От Vard