Україна не тільки може, але й буде звільняти окупований Росією Крим військовим шляхом. Так само російським окупантам доведеться забратися й з інших українських регіонів, зокрема Херсонщини, Луганщини та Донеччини, а також звідусіль, де вони намагаються відібрати українські землі.

І обов’язковим етапом звільнення Криму від загарбників неодмінно стане знищення збудованого окупантами Кримського мосту. Про це в інтерв’ю РБК Україна заявив генерал-майор Дмитро Марченко, який навесні керував обороною Миколаєва, а нині повернувся на південь для виконання завдань на Миколаївщині та Херсонщині.

Відповідаючи на запитання журналіста щодо того, чи може Україна звільнити Крим військовим шляхом, генерал висловив переконання, що не тільки може, але й зробить це.

«Ми й будемо його (Крим. – Ред.) звільняти військовим шляхом. Ніхто від нього не відмовлявся. Крим – це Україна, це наша земля, там наші люди, які досі змушені сидіти в окупації. Ніхто не давав Росії права прийти, забрати шмат землі і сказати, що «це моє». Ми будемо відвойовувати Крим, так само як ми будемо відвойовувати Херсон, Луганськ і Донецьк», – наголосив Марченко.

Український офіцер, який командував обороною Миколаєва, також висловив впевненість у тому, що Керченський міст, збудований окупантами між Росією й загарбаним ними півостровом, буде однією з першочергових цілей під час деокупації Криму.

«Це (знищення Кримського мосту. – Ред.) необхідний захід для того, щоб позбавити їх можливості надавати резерви і підсилювати свої війська з території Росії», – зазначив генерал.

Раніше повідомлялося, що генерал Марченко розповів про деокупацію українського півдня.

Нагадаємо, напередодні, 9 серпня, прогриміли вибухи на російській авіабазі в Новофедорівці біля міста Саки. Російські окупанти одразу поспішили заявити, що причиною вибухів стали не запущені українськими військами ракети і не диверсії, а порушення правил безпеки під час розвантаження снарядів та «головотяпство».

При цьому загарбники щосили намагалися переконати, що постраждалих унаслідок потужних вибухів немає, хоча згодом вимушені були визнати 1 загиблого та 5 «легких» поранених. Також окупанти заявили, що російські літаки, зібрані на аеродромі, не постраждали.

При цьому за 400 метрів від епіцентру вибухів ущент вигоріла автомобільна стоянка, відповідне відео з’явилося у мережі. А у Генштабі після вибухів у Новофедорівці в Криму відзвітували про знищення 9 ворожих літаків.

Advertisment

От Vard