Український журналіст Віталій Портников, який веде програми на «Еспресо» та «Радіо Свобода» в себе вдома у Львові знайшов підслухувальний пристрій. Він мав вигляд диктофона з можливістю довго вести запис.

Про це у своєму Facebook повідомив народний депутат України Микола Княжицький. Він зазначив, що на місце викликали поліцію, яка швидко прибула, а співробітників СБУ – не приїхали.

«Як депутат Верховної Ради прошу СБУ негайно приїхати й порушити справу. Ми ж не знаємо, хто і з якою метою встановив цей пристрій: наші служби, іноземні чи криміналітет», – закликав нардеп.

Нагадаємо: наприкінці липня російська пропагандистка Марина Овсяннікова заявила, що за нею стежать правоохоронці РФ. Цікаво, що працівників спецслужб «вирахував» охоронець котеджного містечка.

«Ось тепер сиджу і думаю, може, каву та сендвічі хлопцям віднести? Чи до магазину їх відправити? Чого вони вже шостий день даремно сидять у машині? Може, продуктів мені привезуть чи траву на ділянці покосять?» – підсумувала пропагандистка.

Як повідомляв OBOZREVATEL, ЦРУ США заявило про зміну пріоритетів. Тепер відомство переорієнтує свою діяльність із боротьби проти тероризму на Китай. Із цією метою управління збільшить фінансові та людські ресурси.

Advertisment

От Vard