В мережі стало вірусним відео, де перехожі випадково зняли в центрі Києва танцюючу бабусю. Вона пустилася в танок біля вуличних музикантів, з колонок яких лунала пісня «Допоможе ЗСУ» – Qatoshi и Чико.

Попри те, що слухачів майже не було, жінка в поважному віці і з ціпком у всю «запалювала» атмосферу. Подивитися ролик можна на Instagram-сторінці Visit Ukraine Official (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).

«Нас не подолати. Україні слава! Відео знято на центральній вулиці столиці», – йдеться в підписі.

На кадрах видно, як вуличні музиканти барабанять ритм хіта, а бабуся з пакетом та ціпком перед ними крутиться, стрибає і підтанцьовує в такт.

Українці в коментарях розхвалили її за жвавість та розповіли, що ролик підняв їм настрій.

«У нас всі чудові й молодь, й бабусі», «Зробила цей день», «Яка файна», «Бабусі респект», «Якщо вона зараз так витанцьовує, то що було в 20 років», «Українець – це стан душі. Вільної, позитивної і незламної», – йдеться в повідомленнях.

За добу ролик зібрав близько дев’яти тисяч лайків та понад сотню схвальних відгуків.

Раніше OBOZREVATEL розповілав про трирічного хлопчика, в «репертуарі» якого також є трек «Допоможе ЗСУ», а ще гімн України та хіт «Додому». Подивитися на те, як дитина виконує патріотичні композиції, – можна в матеріалі.

Advertisment

От Vard