Військово-морські сили України пошкодили російський фрегат проєкту 11356Р “Адмірал Ессен”. Про це повідомляє “Думська”, посилаючись на джерела у ВМС. Вказується, що російський фрегат неодноразово атакував ракетами мирні українські міста, зокрема Одесу. ВМС України завдали удару по кораблю, проте співрозмовник видання відмовився розповідати подробиці. Невідомо, якою зброєю, і за яких обставин судно зазнало пошкоджень.

Ексрадник голови поліції Одеської області Руслан Форостяк у Facebook написав, що корабель отримав пошкодження. А на запитання у коментарях, як це вдалося зробити, той відповів: “розслабився, отримав протикорабельну ракету в борт і пішов у певному напрямку”. Фрегат “Адмірал Ессен” — це судно, яке перебуває на озброєнні Чорноморського флоту РФ.

На озброєнні має пускові установки для запуску ракет “Калібр”. Основні характеристики корабля: довжина — 124,8 м; ширина — 15,2 м; осадження — 4,2 м (7,5 найбільша); швидкість ходу — 30 вузлів (55,6 км/год); автономність плавання — 30 діб; екіпаж — 180 осіб і 20 морпіхів. На борту корабля також знаходиться 1 вертоліт Ка-27ПЛ або Ка-31 та 1 БПЛА “Орлан-10”.

Advertisment

От admin999