В окупованій Горлівці Донецької області пролунали «хлопки». Знищено нічний клуб «Бермуди», який належав місцевому кримінальному авторитету на прізвисько «Беня», який за сумісництвом є «депутатом ДНР».

У будівлі на момент «хлопків», за деякими даними, проходила важлива нарада. Про це повідомляє журналіст Денис Казанський.

«У Горлівці внаслідок головотяпства зник нічний клуб «Бермуди», який належав «депутату ДНР», місцевому кримінальному авторитету Юрію Крикуленку на прізвисько Беня. Кажуть, там проходила якась важлива нарада, але хтось «порушив техніку пожежної безпеки», – написав Казанський.

Він також показав фото знищеного вогнем нічного клубу.

Крикуленко до початку війни у 2014 році був депутатом Горлівської міської ради. З початком російської агресії проти України він став одним із фінансистів «російської весни-2014». Підтримка окупилася: після окупації Горлівки «Беня» віджав заправку WOG, також заробляв на нічному клубі, пунктах прийому металу та контрабанді.

У 2014-2015 роках Крикуленко входив до найближчого кола диверсанта Ігоря Безлера (Біс), а потім став «народним депутатом ДНР». Однак коли Безлер втік із Донецька, для «Бені» настали не найкращі часи. Втративши «дах» він увійшов у конфлікт з угрупуванням Армена Саркісяна, який повернувся до Горлівки після двох років переування у Росії. Конфлікт завершився не на користь Крикуленка: його було затримано, він відсидів у донецькому СІЗО, його клуб «Бермуди» закрили, а «бізнес» – відібрали.

Втім, у 2020 році Крикуленко зміг налагодити свої справи: відкупившись від Саркісяна, він знову відкрив «Бермуди», відновив прийом металобрухту і повернув контроль над АЗС.

Нагадаємо, у квітні колишній ватажок «ДНР» Безлер, який звірствував на Донбасі, засвітився в Бердянську.

Також повідомлялося, що російські військові розбомбили батальйон «ДНР» на Донеччині, це намагалися приховати..

Advertisment

От Vard