Білорусь вирішила посилити охорону вздовж кордону з Україною. Армія диктатора Олександра Лукашенка виконує відповідні завдання у Брестській та Гомельській областях.

Про це сказано у зведенні Генштабу ЗСУ, опублікованому ввечері у суботу, 13 серпня. «На Волинському та Поліському напрямках підрозділи збройних сил республіки Білорусь виконують завдання щодо посилення охорони ділянки білорусько-українського кордону у Брестській та Гомельській областях», – написано в повідомленні.

Зазначимо, нещодавно у Білорусі знову вирішили продовжити військові навчання. Тепер вони триватимуть мінімум до 20 серпня.

Росія продовжує втягувати Білорусь у повномасштабну війну проти України. За попередніми даними, до 13 тис. білоруських діючих та колишніх військових підписали з РФ згоду на участь у війні проти України.

Як писав OBOZREVATEL, раніше в Білорусі на аеродромі «Зябрівка», який знаходиться недалеко від кордону з Україною і де базуються літаки РФ, пролунало не менше восьми вибухів. Ударна хвиля торкнулася довколишніх районів.

Advertisment

От Vard