Колишнього ватажка терористів «ДНР» Ігоря Гіркіна (Стрєлкова) нібито було затримано у тимчасово окупованому українському Криму. Повідомляється, що він нібито хотів потрапити на фронт.

Про це у своєму Telegram-каналі заявив окупант, вербувальник «ДНР» Олександр Жучковський. Він нарікав, що терористу не дали взяти участь у війні, яку він сам і почав, назвавши це «політичним злочином».

«Стрєлков – людина з величезним військовим досвідом. Все його життя говорить про нього як видатного патріота. Великий політичний злочин у тому, що така людина не може потрапити на фронт», – заявив Жучковський.

За його словами, Стрєлков нібито хотів особисто взяти участь у війні хоча б рядовим і при цьому «жодних політичних цілей не ставив і наводити смуту в Новоросії не збирався».

При цьому хто саме наказав не пускати терориста на фронт, як і де саме був затриманий Стрєлков і що з ним зараз, окупант не розповів.

Нагадаємо, що напередодні Стрєлков констатував, що у повномасштабному вторгненні Росія зазнала поразки. Після провалів армії РФ він порадив розстріляти політбюро та розфарбувати Кремль у жовто-блакитні кольори.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

– Раніше Гіркін сказав, що Збройні сили України можуть зайти на територію країни-агресора РФ. На його думку, це може статися під час боїв на Харківщині.

– Він також заявив, що «болюче» місце Росії – це протиповітряна оборона. У зв’язку з цим терорист стурбувався долею Кримського мосту.

Advertisment

От Vard