Українські морпіхи продовжують бити ворога на всіх фронтах. Упродовж минулого тижня підрозділи морської піхоти Військово-морських сил Збройних сил України знищили понад 230 російських окупантів.

Також знищено чимало ворожої техніки, три ворожих пункти управління та командно-спостережних пункти і п’ять складів росіян. Про це повідомили у ВМС ЗСУ.

Там зазначили, що військовослужбовці військових частин і підрозділів морської піхоти ВМС ЗСУ у складі угруповань, як і раніше, дають гідну відсіч агресору. Упродовж минулого тижня артилерійські військові частини та підрозділи ВМС били по російських окупантах і завдали їм серйозних втрат.

«За уточненими даними, в період з 6 до 12 серпня 2022 року наші воїни знищили: особового складу – понад 230 загарбників, танків – 3, ББМ (БМП, БТР) – 8, САУ – 7, причіпної артилерії – 7, РСЗО – 3, ЗРК «ТОР» – 1, мінометних розрахунків – 6, автомобільної техніки – 11, спеціальної техніки – 5, пунктів управління та командно-спостережних пунктів – 3, а також складів із ПММ – 4 та складів із боєприпасами – 1″, – повідомили у ВМС ЗСУ.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що українські морпіхи за день знищили майже десяток окупантів та ворожу техніку.

Загальні втрати Росії у війні проти України сягнули 43 400 осіб, знищено 1856 танків. За останню добу ліквідовано близько 200 загарбників. Найбільших втрат противник зазнав на Бахмутському та Криворізькому напрямках.

Advertisment

От Vard