Для перемоги у війні проти країни-агресорки Російської Федерації, руйнування путінської армії та економіки необхідні п’ять ключових кроків. Зокрема потрібно позбавити Росію бажання воювати та шантажувати західний світ.

Про це заявив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак. Відповідний допис він опублікував у своєму Telegram-каналі.

За словами Єрмака, для того, щоб Україна перемогла Росію, потрібно:

•визнати РФ державою-спонсором тероризму;
•запровадити візовий бан для громадян РФ (тобто заборонити видачу їм віз до країн Заходу);
•обмежити ціни на російську нафту;
•газове ембарго;
•надати українським військовим якомога більше сучасної зброї.

«Ці кроки допоможуть нам перемогти Росію, зруйнувавши її економіку, армію, а також позбавлять їх бажання воювати та шантажувати західний світ», – зазначив глава Офісу президенту.

Нагадаємо, Росія продовжує отримувати багатомільярдний прибуток від експорту енергоресурсів до ЄС, проте незабаром зіткнеться із серйозними економічними проблемами. Агресору загрожує «економічне забуття» в довгостроковій перспективі через міжнародні санкції та втечу бізнесу.

Як раніше писав OBOZREVATEL, санкції ЄС, введені проти Росії, поступово роз’їдають економіку країни-окупанта і б’ють по її керівництву, впевнені у Єврокомісії. Офіційно вплив санкцій у ЄС приховують, проте пояснили, що обсяги експорту з РФ уже впали на 48%.

Advertisment

От Vard