Самопроголошений «прем’єр-міністр» тимчасової російської окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов, а також спікер «держдуми» півострова Володимир Константинов нібито виїхали до Ростова. Вони забрали з собою жінок, дітей і навіть коханок.

Про це повідомило видання «24 канал» із посиланням на джерела у Головному управлінні розвідки. За інформацією журналістів, втеча окупантів відбулася після того, як їм подзвонив куратор із Москви.

Для «евакуації» Аксьонова та Костянтинова, яка відбулася у ніч на 17 серпня, окупанти перекривали кримський міст.

Розвідники зазначили, що московський куратор повідомив кримським «керівникам» про ймовірну небезпеку для їхніх життів. Спочатку вони поспіхом вивезли із захопленого Росією півострова жінок і дітей. Коханок вони також посадили в автівки з охороною.

«Підлеглі «прем’єра» всю ніч знищували документи. Наразі родини «політиків» перебувають у Ростові, де оселилися в одному з готелів. Активно заливають страх у місцевих ресторанах і святкують власне «рятування». Про повернення до півострова наразі не йдеться», – розповіли джерела журналістів.

За інформацією розвідки, у мережі будуть з’являтися сфабриковані відео, записані нібито з Криму. Можливо, Аксьонов та Константинов будуть на кілька годин повертатися на півострів для вирішення певних завдань, однак, найімовірніше, вони тепер житимуть у Росії.

Також у матеріалі вказано, що окупанти в Криму нібито почали термінове переміщення своїх літаків і гелікоптерів углиб півострова, а частину переводять на аеродроми до РФ.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Росії після вибухів і втрат на авіабазі в окупованому Криму призначили нового главу Чорноморського флоту. Ним став віцеадмірал Віктор Соколов, який змінив на цій посаді адмірала Ігоря Осипова через добу після відставки останнього.

Advertisment

От Vard