Глава держави Володимир Зеленський заявив, що всі дипломатичні переговори з російським керівництвом буде відновлено одразу після того, як армія окупантів залишить захоплені території України. До цього проведення будь-яких зустрічей не є доцільним.

Про це гарант заявив після зустрічі з лідерами Туреччини Реджепом Ердоганом та ООН Антоніу Гутеррешем. Зустріч політиків у Львові тривала лише 40 хвилин.

Водночас президент Туреччини Ердоган наголосив, що зберігає віру в можливість завершення війни в Україні за столом переговорів. Він має намір зустрітися із диктатором РФ Володимиром Путіним, щоб обговорити з ним підсумки Львівської тристоронньої зустрічі.

Відомо, що зустріч проходила у закритому режимі. На переговорах також були присутні глава МЗС Туреччини Мевлют Чавушоглу, глава Національної розвідувальної організації (MİT) Туреччини Хакан Фідан і прессекретар президента Ібрагім Калин.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні тристоронньої зустрічі в мережі з’явилася інформація, що нібито під час візиту турецький президент запропонує своєму українському Зеленському колезі прямі переговори з диктатором Володимиром Путіним.

Окрім того, російський правозахисник Марк Фейгін запевнив, що Гутерреш також схилятиме Зеленського до такого рішення – погодитися на подальші переговори.

Advertisment

От Vard