Попри те, що Росія фактично контролює лише 60% Донецької області, вона не залишає наміру провести так званий референдум про приєднання. Наразі Кремль змушений був перенести «вибори» на 11 вересня, і якщо на той час, йому не вдасться поширити вплив «ДНР» на більшу частину регіону, то її «приєднають» до РФ за умовчанням.

Про це повідомили у виданні «Медуза», визнаним іноагентом. Така ж перспектива розглядається і щодо Херсонської та Запорізької областей.

«Наші джерела в Кремлі вказали, що в травні-червні російська влада була впевнена, що до вересня Донецька область «вже якийсь час» буде під їхнім контролем — і там можна буде спокійно» підготувати референдум. неправильно оцінили ситуацію на фронті», – зазначили журналісти.

При цьому в «Медузі» наголосили, посилаючись на своїх високопоставлених у РФ співрозмовників, що Москва гранично не в захваті від необхідності постійно переносити «референдуми». Адже регулярне відходження від плану може викликати у людей підозру, що російська влада втратила контроль над ситуацією, що вкрай зашкодить авторитету останньої та привести до непередбачуваних наслідків.

Як повідомляв OBOZREVATEL, російські окупанти на півдні України не можуть забезпечити електорат, який міг би імітувати проведення «референдуму». У зв’язку з цим дати «волевиявлення» постійно переносяться.

Американська розвідка надала відомості, що у своїх мріях Кремль планує створити картинку з 70% результатом на користь приєднання до Росії від жителів Донбасу.

Advertisment

От Vard