У Кремлі панікують через перебіг війни в Україні та хочуть переговорів. На зустрічі генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша та президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана з президентом України Володимиром Зеленським останнього вмовлятимуть погодитися на домовленості з РФ.

Про це російський правозахисник Марк Фейгін заявив в інтерв’ю Наталії Влащенко. І в ООН, і в Туреччині може бути зацікавленість у цьому

“Точно абсолютно умовлятимуть Зеленського і Гутерреш, і, може, частково Ердоган. Розводитимуть на ці переговори. Мабуть, вони в цьому дуже зацікавлені. Ну, Гутерреш – зрозуміло, їм потрібно якось виходити з усього цього. Хочуть взяти на себе роль посередника. Мотивація ООН зрозуміла – престиж організації потрібно рятувати”, – поділився Фейгін.

За його словами, Ердоган може піти на це, щоб “погріти руки і на мирі, і на війні”. Для нього важливо стати лідером у регіоні та привести країни до миру.

“Інша справа, Зеленський має правильну позицію. Він ставить умову – нехай відводять війська. Тоді сідаємо за стіл переговорів. У будь-якому форматі. В іншому випадку є тільки одна можливість – зустрічаємося з Путіним у Туреччині вдвох. Зеленський не тому наполягає на цій зустрічі, що він не хоче, щоб делегації говорили. Він просто розуміє, що це може тривати нескінченно. Він хоче, щоб усе вирішувалося там на місці. Ти сидиш – а війська вже відводять”, – додав Фейгін.

На думку правозахисника, Путін навряд чи готовий піти на пряму зустріч із Зеленським, оскільки він може “втратити дуже багато”.

Advertisment

От Vard