Міністерство оборони РФ заявило про розгортання гіперзвукових ракетних комплексів «Кинджал» біля кордонів із Польщею та Литвою.Три винищувачі зі зброєю 18 серпня було перебазовано на аеродром Чкаловськ у Калінінградській області.

Про це йдеться в заяві пресслужби міноборони країни-агресора. Наголошується, що перебазування літаків із «Кинджалами» здійснено «в межах виконання додаткових заходів стратегічного стримування».

«Під час польоту відпрацьовано питання взаємодії з винищувальною авіацією 6-ї армії ВПС та ППО, а також морською авіацією Балтійського флоту», – заявили в міноборони РФ.

Також там стверджують, що на аеродромі Чкаловськ організують цілодобове бойове чергування «МіГ-31і» з «Кинджалами».

Зазначимо, гіперзвукові ракети «Кинджал» є новітнім типом ракет. Їх було взято на озброєння армії РФ 2018 року. З того часу країна-агресор випустила тільки кілька десятків «Кинджалів».

Під час заходження на ціль балістичної траєкторії ці ракети здатні розвивати швидкість до 12 тис. км/год. Тактико-технічні характеристики «Кинджалів» не дозволяють наявним у Збройних силах України засобам ППО ефективно виявляти та знищувати їх.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 7 серпня окупанти вдарили «Кинджалами» по Вінниччині. Прильоти було зафіксовано по військових об’єктах.

Advertisment

От Vard