Кремлівський диктатор Володимир Путін дотримується символізму, тому жителям України варто бути особливо обережними. 24 серпня, коли наша країна відзначатиме 31-й День Незалежності, може не обійтися без “сюрпризів” від загарбників.

Про це розповів заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін в ефірі національного телемарафону UA Разом. Він закликав керівництво військових адміністрацій дотримуватися високих заходів безпеки під час організації та проведення парадів у містах.

“За даними розвідки, Росія не готує нового нападу на наші мирні міста, але все ж таки громадянам не варто втрачати пильність. Звуками сирени не потрібно нехтувати, оскільки вони попереджають про реальну небезпеку. Російське керівництво любить символічні дати”, – зауважив він.

Чиновник також додав, що українці у це свято мають проявляти і свою громадянську позицію. Якщо вони звернуть увагу на щось підозріле, варто інформувати правоохоронні органи.

“Наші підрозділи діють в умовах підвищеної готовності. У місцях відпочинку громадян буде забезпечено посилене патрулювання з боку кінологів, із боку вибухотехніків. На готовності будуть слідчі оперативні групи, готові до реагування на будь-який позаштатний розвиток ситуації. Також буде залучено наших рятувальників”, – підсумував Єнін.

Джерело

Advertisment

От Vard