На Заході вважають, що військові об’єкти РФ на території країни-агресора є законною ціллю для Збройних сил України. Зокрема, йдеться про Бєлгородську область, де нещодавно пролунали вибухи на складі з боєприпасами.

Про це у своєму Twitter повідомила журналістка ITV News Емма Берроуз, посилаючись на заяву представника західної розвідки.

«Я думаю, ми можемо допустити атаки українців у тилу ворога. Такі цілі, як Бєлгород у Росії, є законними цілями, які не ставлять під загрозу територіальну цілісність Росії», – вважають у розвідці.

Представник розвідки вважає, що бити по тилах ворога Україні допомагає «поєднання неймовірно хоробрих людей та нових можливостей».

«Я не бачу зменшення (вибухів/атак у тилу росіян). Думаю, ми спостерігаємо сплеск цих подій», – зазначив він.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

– У Бєлгородській області Росії ввечері в четвер, 18 серпня, пролунали вибухи на складі з боєприпасами. На військовому об’єкті країни-агресора почалася пожежа і піднявся в небо великий стовп диму.

– А 14 серпня в селі Казинка Грайворонського району Бєлгородської області Росії дрон-камікадзе ЗСУ підірвав вежу, з якої велося спостереження за кордоном України. Спочатку підозра впала на диверсантів, діяльність яких у прикордонних районах Росії – уже не новина.

Advertisment

От Vard