У захопленому Росією Севастополі увечері 19 серпня пролунали вибухи. Окупанти заявили про роботу ППО, а в мережі вже влаштували з цього приводу істерику.

«Бавовна» у Севастополі сталася близько 21:30, вибухи було чутно у всіх районах міста. Про них повідомляли Telegram-канали.

Так званий «радник голови Криму» Олег Крючков у Telegram написав, що острів нібито перебуває «під надійним захистом».

«У Севастополі теж стріляють. Протягом хвилини – дев’ять пусків, було чути по всьому місту. Поки невідомо, звідки саме стріляли в Севастополі і по якій цілі. У Гагаринському районі міста у деяких автомобілях спрацювала сигналізація», – написав канал «Кримський вітер».

На опублікованих відео показано роботу ППО окупантів, а в мережі почали істерити, припускаючи, що ЗСУ нібито перед Днем Незалежності «локальним обстрілом у Криму підвищуватимуть бойовий дух».

«Нам повідомляють, над Севастополем також збили щось. Схоже на те, що «перевіряють» ППО перед чимось значущим. Думаю, до 24 серпня через відсутність анонсованих, а пізніше дезавуйованих контрнаступів і деокупацій локальними пострілами в Криму підвищуватимуть бойовий дух. Можливо, спробують ударити по мосту. Потрібні перемоги», «Місцерозташування ППО побачили, вночі чекайте», «Не хочу їхати з Криму!», «Зараз пробивають грунт. Нові супутники бачать де ППО росіян, так що днями буде п**да в Криму», «Яка жесть, хлопці, я там у шкільному таборі була…», – писали в мережі.

Нагадаємо, що в Євпаторії у захопленому Росією Криму ввечері 19 серпня також пролунали вибухи. Окупаційна влада півострова заявила, що нібито спрацювала система протиповітряної оборони. Місцеві жителі писали, що вибухи було чути не лише у Євпаторії, а й у селищі Заозерне.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 18 серпня на військовому аеродромі «Бельбек» на північному заході Севастополя пролунали потужні вибухи. Вони були настільки сильними, що їх чули у всіх районах міста та у найближчих населених пунктах.

Також увечері 18 серпня вибухи пролунали біля Керченського мосту в окупованому Криму. Окупаційна «влада» півострова заявила, що загрози для мосту «ні», хоча в самій Керчі була оголошена повітряна тривога. Пізніше росіяни заявили, ніби в районі Кримського мосту було збито «українського безпілотника».

Advertisment

От Vard