Одна з колон російської військової техніки та живої сили, яка виїхала з окупованого Маріуполя у бік Запоріжжя, до місця призначення не доїхала. Колону було знищено Збройними силами України за наводкою підпільників інформаційного спротиву Маріуполя.

Про це повідомив радник українського мера Маріуполя Петро Андрющенко. Він зауважив, що наразі не може розкрити всіх подробиць.

«Час гарних новин із Маріуполя! Маємо підтвердження від військових, що після оперативного повідомлення від інфоспротиву Маріуполя про рух у бік Запоріжжя одна з колон російської військової техніки та живої сили несподівано для росіян не доїхала до місця призначена і пішла за російським кораблем», – написав Андрющенко.

«Факт – окуповане місто ефективно чинить спротив, незважаючи на жорстокість режиму!» – зауважив радник мера Маріуполя.

Він подякував усім причетним і наголосив, що інформація – це теж зброя. Також Петро Андрющенко принагідно нагадав, що повідомити про колаборантів, зрадників, переміщення ворога, зберігання техніки та боєкомплекту, керівництва окупантів або долучитись до спротиву можна за допомогою бота «Спротив»: @MMR_SendMe_bot

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що ЗСУ завдали нищівних ударів по ворогові на півдні. 18 серпня там було знищено понад 70 окупантів та цінну бойову техніку.

Усього за час повномасштабної війни в Україні російська армія втратила вже 44 700 солдатів та офіцерів. Минулої доби українські захисники ліквідували близько 400 окупантів.

Цікаво, що 18 серпня Росією вперше з 6 липня не було заявлено про «територіальні здобутки» в Україні. Останнім часом російські війська продовжують здійснювати обмежені й невдалі наземні штурми на сході України й потерпати від обстрілів української далекобійної артилерії.

За словами міністра оборони України Олексія Резнікова, президент Володимир Зеленський наказав звільнити від російської окупації південні регіони нашої країни. Для цього Україна накопичує значні сили.

Зі свого боку президент України Володимир Зеленський назвав головним завданням деокупацію усієї території України.

Advertisment

От Vard