Усе правобережне угрупування російських військ на півдні фактично знаходиться у вогневому “мішку”. Про це в інтерв’ю ТСН розповів військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

Жданов погодився з висновками Інституту вивчення війни (США), що наступні кілька тижнів будуть вирішальними у боях на Херсонському напрямку.

“Ми сьогодні можемо виносити всю логістику, що впливатиме на боєздатність частин. Коли почнеться боєприпасний голод, паливно-мастильні матеріали закінчуватимуться, продовольство… Тоді це угрупування може втратити боєздатність. Тоді ми зможемо їм запропонувати або здатися у полон, або відступати”, – зауважив експерт.

Одного-двох тижнів, на думку Жданова, достатньо, щоб знизити бойовий потенціал російських військ до ситуації залишення позицій.

Війна в Україні: актуальні дані

На Донбасі на двох напрямках тривають бої, окупанти намагаються йти в атаку, але військові відбивають ворожі штурми.

Противник вів наступальні бої у напрямках Спірне – Виїмка, Стряпівка – Соледар, Володимирівка – Соледар, Клинове – Бахмут, Вершина – Кодема. На зазначених напрямках підрозділи противника успіху не мали та відійшли. Тривають бої на напрямку Покровське – Бахмутське та Лозове – Первомайське.

Advertisment

От Vard