Ані Лорак поїхала з Росії, ніяк не пояснивши свою позицію і вирішила спробувати себе в Європі

Українська співачка Ані Лорак стала однією з тих, хто жодним способом не висловлював своєї політичної позиції. Кароліна Куек лише раз пожаліла дітей, які страждають від війни, але навіть не назвала винних у цій війні. sport.znaj.ua

Після цього артистка зникла з обрію і засвітилася лише двічі: на Дні Народження у сина Філіпа Кіркорова, як гість і на вірменському весіллі, як наймана співачка на корпоративі.

Фанати тоді зазначили, що Ані Лорак дуже погладшала, а сценічний костюм їй зовсім не личить.

Відомо, що донька Кароліни Софія вже кілька разів відпочивала зі своїм батьком Муратом та його нареченою Лілією у Туреччині, але самої співачки й слід застудив.

Чергова новина прийшла несподівано – виявилося, що Ані Лорак скасувала всі свої концерти в росії та вирушила до Європи, нічого не пояснивши. Про це повідомили російські ЗМІ, а самі росіяни не на жарт образилися, але були й ті, хто підтримав.

“Має право, між іншим, за фактом вона громадянка України. Честь їй та хвала, не дивлячись на травлю і з тої, і з іншої тороні, вона це зробила спокійно, без образ і докорів, це вибір”, “Я забула вже про неї”, “Ну, як би це її вибір, молодець. Мовчки зробила те, що хотіла”, “Буде пролітати повз – нехай пролітає повз”, “Господи, та кому вони там потрібні”, “Так … Навіщо нам таланти?! Газманів прапори рватиме, цього нам достатньо”, “Нехай валить, ніхто і не помітить”, “Ось і вся подяка” , – пишуть ображені росіяни.

Advertisment

От Vard