Міністерство закордонних справ України відреагувало на цинічну заяву постійного представника Росії в міжнародних організаціях у Відні Михайла Ульянова, який відкрито побажав знищення української нації. МЗС закликало бойкотувати дипломата.

Про це на своїй сторінці в Twitter написав речник міністерства Олег Ніколенко. І хоч російський представник за кілька хвилин після публікації видалив свій допис і спробував виправдатися за жорстокі слова, вони показують реальне ставлення громадян країни-агресора до війни проти народу України.

«Посол Росії Михайло Ульянов закликає до знищення української нації. Не можна терпіти цю мову геноциду. Ми закликаємо всю дипломатичну спільноту у Відні бойкотувати Ульянова, а країну його перебування – Австрію – оголосити його персоною нон-ґрата», – написав Ніколенко.

Як повідомляв OBOZREVATEL раніше, 20 серпня на сторінці російського дипломата зʼявився твіт зі словами: «Жодної пощади українській нації». У такий спосіб він відреагував на пост президента Володимира Зеленського із вдячністю до США за черговий пакет військової допомоги. Проте практично одразу Ульянов видалив пост і спробував переконати підписників, що він мав на увазі зовсім інше.

Advertisment

От Vard