На тимчасово окупованій Луганщині українські воїни знищили ремонтну базу російських окупантів. Вона розташовувалася у Слов’яносербському районі.

Унаслідок влучної роботи українських захисників знищено близько 100 одиниць ворожої техніки, безповоротні втрати РФ у живій силі попередньо оцінюються в 50 окупантів. Про це повідомив очільник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай, супроводивши повідомлення відео з місця

“У них як пороблено, в тих москалів. Пам’ятаєте їхню тезу: “Хоч каміння з неба! Нам все одно – ми територію захопили”. От і трапляється в них щось постійно: або бавовна, або каміння з небес. У Слов’яносербському районі в селищі Лотикове просипалося каміння. Одним “камінцем” знищено близько ста одиниць техніки, і десь пів сотні окупантів відправились, як то кажуть, на концерт Кобзона”, – зазначив Гайдай.

Він також опублікував зняте очевидцями відео. На ньому видно дим на горизонті та чути безперервну і дуже гучну детонацію: вочевидь, окрім техніки, на базі загарбники зберігали й боєприпаси до неї.

Advertisment

От Vard