Після серії вибухів у тимчасово окупованому Криму на півострові наростає паніка. Частина “кримчан”, що “понаїхали” з Росії, поспіхом збирає речі, щоб виїхати з Криму. obozrevatel.com

Ті, хто залишився, влаштовують справжні істерики, вимагаючи “закрити” Севастополь, “виловити біженців” і спалювати будинки кримчан, яких запідозрять у симпатії до України. Відповідними коментарями переповнені місцеві паблики.

Так, чергова любителька Росії після вибухів у Євпаторії задумалася про втечу з міста, де “настільки все душевно, по-домашньому”.

Користувачка Instagram, яка називає себе “тренером з харизмою”, під час трансляції випадково показала вибухи в Євпаторії, що пролунали напередодні, 19 серпня.

“Треба їхати, сюди прилітає… Ах*єть. У мене зараз думки, що треба валити з Криму. Поки що такі думки. Не знаю, що буде вранці”, – вважає вона після чергової спроби російського ППО збити щось у нічному кримському небі.

А вранці вибухи пролунали вже в Бахчисараї та в окупованому Севастополі, де, за попередніми даними, вже вдруге за місяць атакували штаб Чорноморського флоту РФ за допомогою БПЛА.

У коментарях під повідомленням “глави” окупаційної адміністрації окупованого Севастополя Михайла Развожаєва про те, що БПЛА нібито був збитий і севастопольцям нічого не загрожує, повірили йому не всі (орфографія коментарів збережена).

Так, від окупантів жителі вимагають запровадження “особливого режиму” у Севастополі та початку полювання на “біженців призовного віку” та “будівельників із країн Середньої Азії”.

“Севастополь база чорноморського флоту. У місті має бути особливий режим. Нема чого в ньому робити неорганізованим туристам, незрозумілим “біженцям” (особливо чоловікам призовного віку, нехай у себе воюють, відновлюють господарство, а не безпритульно хитаються містом, отримуючи допомогу), а також різноманітним будівельникам із країн середньої Азії. Велика кількість чужих людей сприяє терористичним атакам”, – пише один із коментаторів.

Цей коментатор отримав масову підтримку від інших учасників дискусії.

“Згідна, місто має бути закрите!!!! Навіщо всіх пускають????? У такий важкий та серйозний час!!!!!”, “Треба провести зачистку міста від бішенців чоловіків. Перевірити їх контакти та майно”, “Коли ви нарешті закриєте місто? З коронірусом боролися сильніше! Пости стояли, зараз в’їжджають всі кому завгодно!!!! База Флоту, у нас військові частини на кожній вулиці міста, а коли по них почне прилітати?І в міському масиві збивати теж не зможуть?!”, “За часів “страшного і жахливого” ковіду і то місто закривали. Зараз би це зробити! Точніше давно треба було, а не пускати всяку шушеру”, “Закрийте місто! Закрийте Крим! Нам страшно!!!! !!!!Навіщо відкривати кордони? У ковід же закривали і нічого якось жили. Де безпека??”, “Закрийте місто, або поставте блокпости та перевіряйте кожну машину та документи на в’їзді до міста. Чому дали долетіти до штабу Флоту???? Нічого собі працюють????”, “А звідки він прилетів? Чому раніше не побачили? Запитань багато”, – вимагають коментатори.

Все більшої підтримки набуває ідея влаштувати на окупованому півострові, зокрема, в Севастополі, “полювання на відьом”.

“Ворог сильний і хитрий. Не можна його не дооцінювати. Подивіться, скільки дивних людей у місті. І які промови вони ведуть!”, “Одне питання, як вони долітають до нас? Чи їх десь у нас запускають?!”, “Настав час ставити ППО на Сапун-Горі раз звідти летять весь час”, “Було б корисно заборонити феєрверки, тому що під них може бути замаскована диверсія”, “Відволікають увагу? 24го у них день незалежності, може щось готують? А бпла це просто відвернути увагу від головного”, – “фонтанують” коментатори ідеями, як допомогти безпорадній російській системі ППО.

В “успіх” окупантів у протистоянні з БПЛА при цьому вірять не всі. Багато хто також нагадує, що це вже другий удар по штабу ЧФ РФ.

“Так щойно вище було написано, що не був збитий. Чи це вже інший?”, “Другий раз по штабу”, Молодці то молодці, а ось чому спізнилися питання, бпла що як чорт з табакерки з’явився?”, “Питання: хто їх запускає?” – пишуть коментатори.

Знайшлися й такі, хто підозрює, що вся справа не в нездатності Росії запобігти подібним подіям у Криму, а в “зрадниках серед військових”.

“Потрібно звернути увагу на своїх колег, зокрема військових!” – радять Развожаєву у коментарях.

Також один із коментаторів пропонує спалювати будинки та виганяти з Криму кримчан, які гіпотетично можуть мати проукраїнські настрої.

“Потрібно вирахувати, з чийого двору він (БПЛА. – Ред.) злетів, спалити цей будинок, а господарів з усією родиною відправити на Львівщину”, – пропонує один із коментаторів, який невідомо коли приїхав до Криму.

Нагадаємо, вранці 20 серпня штаб Чорноморського флоту РФ у Севастополі атакував безпілотник.

Так званий “губернатор Севастополя” Михайло Развозжаєв стверджує, начебто на дах будівлі штабу впав безпілотник. Він йшов низько, тому кошти ППО не змогли його збити. За словами Развозжаєва, жертв немає, як і “серйозних руйнувань”.

Будівлю оточила “поліція”. Момент вибуху у Севастополі потрапив на відео.

А ввечері 18 серпня вибухи пролунали біля Керченського мосту в окупованому Криму. Окупаційна “влада” півострова заявила, що загрози для мосту “ні”, хоча в самій Керчі була оголошена повітряна тривога. Пізніше росіяни заявили, що нібито в районі Кримського мосту було збито “українського безпілотника”.

Advertisment

От Vard