Британських солдатів закликали готуватись до того, що їх можуть відправити до України воювати проти Росії. Війну в Європі не можна ігнорувати, тому військовослужбовці мають бути готовими до будь-якого можливого сценарію і їм варто обговорити це питання зі своїми рідними.

Про це пише Mirror, посилаючись на уорент-офіцера Пола Карні та генерала Річарда Данната. Повідомляється, що британські військовослужбовці зараз “готуються, щоб протистояти будь-якій агресії”.

Карні закликав солдатів перевірити свою фізичну підготовку та подбати про своїх близьких. Він зазначив, що у разі їх відправки в Україну зв’язок із сім’ями може бути відсутнім тривалий час.

“Я прошу, щоб ви зараз обговорили з ними потенційну відправку. Знайдіть номери мереж підтримки та відповідних людей, які можуть їм допомогти, наприклад, офіцера відділу соціального забезпечення та священика”, – закликав Карні.

Такий поворот подій припускає і Даннат, які у минулому керує британською армією. Він наголосив, що військовослужбовці мають бути готові до будь-якого сценарію.

“Це не означає, що армія збирається вирушати в Україну, але обов’язком будь-якої армії у мирний час є підготовка до війни у кожному аспекті життя. Проте, враховуючи війну в Європі, агресивну Росію та стурбовані країни на кордонах Росії, цілком розумно, що британські солдати реалістично дивляться на те, що може статися, – розповів генерал.

OBOZREVATEL

Advertisment

От Vard