Українські воїни напередодні, 20 серпня, завдали окупантам втрат у Чорнобаївці на Херсонщині. За день до того ЗСУ прицільно вдарили по загарбниках у Новій Каховці.

Підтверджено знищення російських складів боєприпасів та військової техніки. Про це повідомив депутат Херсонської облради Сергій Хлань.

Напередодні, 20 серпня, з’явилася інформація про вибухи в районі тимчасово окупованої Чорнобаївки на Херсонщині. 21 серпня інформацію про ураження ворожого складу БК та техніки підтвердили у командуванні української армії.

«Напередодні в районі Чорнобаївки було чути вибухи. Сьогодні зранку офіційно командування підтвердило, що було знищено російський склад боєприпасів, була знищена військова техніка, що знаходилася в районі Чорнобаївки», – зазначив Хлань.

Він наголосив, що цього разу вибухи були не такими гучними, а детонація – не настільки тривалою, бо окупанти змінили тактику після початку системної «демілітаризації» ворожих складів українськими артилеристами.

«Раніше Чорнобаївку окупанти використовували як такий логістичний хаб для зберігання і логістичних відправлень по всій лінії фронту боєприпасів і техніки. Але останнім часом, коли наша артилерія почала відпрацьовувати досить системно всі склади і місця накопичення техніки – з того часу окупанти почали робити більшу кількість складів, але з меншим накопиченням боєприпасів, такі собі польові склади, які все ж таки наші Збройні Сили доволі успішно продовжують знищувати по всій лінії фронту», – наголосив Хлань.

За словами депутата облради, Чорнобаївка – не єдине місце на Херсонщині, куди «служба доставки» Збройних Сил України днями доправила «бавовну».

«Вчора була Чорнобаївка, позавчора була Нова Каховка, де зараз відбувається логістичне накоплення, логістичний склад окупантів, куди вони підтягують озброєння, техніку. Нова Каховка стала своєрідною новою Чорнобаївкою. Саме звідти окупанти через греблю Каховської ГЕС доставляли боєприпаси на правобережжя Херсонщини, в бік Миколаївського і Криворізького напрямку. Але в останні кілька днів було влучання в автомобільне полотно по греблі Каховської ГЕС. Нині ускладнено перекидання і техніки, і боєприпасів», – розповів політик.

Водночас ЗСУ докладають усіх зусиль, аби окупанти не мали не лише можливості, а й боєприпасів та техніки, які можна перевозити.

Нагадаємо, ввечері 20 серпня у тимчасово окупованій Херсонській області пролунали потужні вибухи. На аеродромі у Чорнобаївці зафіксовано щонайменше три влучання, над місцем кожного прильоту здійнявся чорний дим.

Окупанти влучання у склад БК заперечували, вони заявили, що в населеному пункті «працювала ППО». Чому вона посилено детонувала при цьому, загарбники не уточнили.

Advertisment

От Vard