Нові втрати понесла окупаційна армія в українському небі. На Херсонщині українські воїни виявили та знищили одразу три ворожі БПЛА “Орлан-10”.

З їхньою допомогою ворог намагався проводити повітряну розвідку та коригував вогонь російської артилерії. Про це повідомили у Повітряних силах Збройних сил України. obozrevatel.com

“21 серпня з 12:00 до 13:00 у небі над Херсонщиною зенітними ракетними підрозділами Повітряного командування “Південь” було виявлено та знищено одразу три безпілотні літальні апарати оперативно-тактичного рівня (імовірно, “Орлан-10″), якими ворог намагався проводити повітряну розвідку та коригував вогонь артилерії”, – зазначили захисники України.

Нагадаємо, один російський БПЛА “Орлан-10” може коштувати від 80 д о120 тис. доларів, ціна залежить від низки параметрів.

Масовий випуск цих БПЛА Росія розпочала в 2014 році, до 2022-го їх виготовили понад тисячу. Втім, зважаючи на те, що в “російському” “Орлан-10” використовується західна або китайська електроніка, японський двигун, німецький зв’язок, швейцарський модуль навігації GPS та американські датчики контролю польоту – чи спроможна РФ буде продовжувати випуск “Орланів”, залишається під питанням.

Advertisment

От Vard