На Херсонщині ввечері в неділю, 21 серпня, пролунало багато вибухів. У російських окупантів сталася «бавовна» у Новій Каховці, а також у Каланчаку та Бериславі.

Про це повідомили місцеві Telegram-канали. На Херсонщині одразу ж зазвучали сирени про повітряну тривогу.

У Новій Каховці, за словами місцевих жителів, пролунало близько 15 вибухів. Протиповітряна оборона окупантів спрацювала, проте, за попередніми даними, без прильотів не обійшлося.

Пізніше екснардеп Сергій Хлань підтвердив вибухи у Новій Каховці. «Вже приємна закономірність у прильотах по позиціях росіян. Немає тут більше безпечного місця для ворога, горіти їм на Херсонщині як у пеклі», – написав він.

На Херсонщині все частіше лунають вибухи. Так, увечері 18 серпня у Новій Каховці теж чули близько 10 вибухів у районі Каховської ГЕС, де знаходилася остання доступна переправа для російських військ між правим та лівим берегами Херсонщини.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні в окупованому Криму знову чули вибухи в районі селища Новофедорівка (біля міста Саки, де перебуває авіабаза російських військових). Попередньо там працювала протиповітряна оборона ЗС РФ.

Advertisment

От Vard