У четвер, 25 серпня, у Росії запланували засідання Ради Державної думи. На ньому буде підготовлено спеціальну заяву щодо України.

Про це заявив лідер фракції “Справедлива Росія – За правду” Сергій Миронов, пишуть росЗМІ. За його словами, “жорстка заява”, адресована ООН, стосуватиметься ситуації довкола Запорізької АЕС.

“Приблизно о 15:00 мск ми зберемо Раду Думи, на якій буде ухвалено нашу жорстку заяву. Ми заяву адресуємо передусім ООН та всім міжнародним парламентським організаціям”, – процитували політика пропагандисти.

Нагадаємо: раніше постійний представник Росії при ООН Василь Небензя не підтримав пропозицію щодо створення демілітаризованої зони навколо Запорізької АЕС. Він заявив про нібито можливі “провокації” з боку України. Представник держави-терориста також видав, що окупанти “захищають” АЕС, зокрема “від терактів”.

11 серпня війська РФ чотири рази обстріляли Запорізьку АЕС і території поблизу атомного об’єкта. Загарбники влучили зовсім неподалік від першого енергоблока, а також пошкодили насосну станцію господарсько-побутових стоків.

Внаслідок постійних обстрілів з боку росіян окупована Запорізька АЕС працює із ризиком порушення норм радіаційної та пожежної безпеки. Під час однієї з останніх атак російських військових на одному з енергоблоків Запорізької АЕС спрацював аварійний захист.

OBOZREVATEL

Advertisment

От Vard