Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікас упевнений, що восьмий пакет санкцій ЄС проти Росії, через її повномасштабне вторгнення на територію нашої держави, буде ухвалено. Водночас він зазначив, що не може сказати, коли це саме це відбудеться.

На пресконференції з нагоди відкриття комунікаційної кампанії “Разом ми Європа” у неділю, 21 серпня, європейский політик сказав, що у Брюселі не зупиняється робота щодо впровадження нових обмежень проти російських агресорів. Про це повідомив кореспондент OBOZREVATEL.

“Гадаю, зараз не можна сказати, що в Брюсселі період дуже активної роботи, але вона триває так само, як і в державах-членах, які вимагають більше санкцій. Інституції ЄС мають це враховувати, і вони це роблять. Тому я не можу дати вам якихось деталей щодо цього – повідомити, коли і як це відбудеться, але я впевнений у тому, що цього (восьмого пакета санкцій. – Ред.) варто очікувати. І це буде”, – зазначив посол ЄС.

Маасікас також додав, що санкції, які були ухвалені у Євросоюзі проти Кремля, постійно моніторяться. У Брюселі роблять аналіз їхньої результативності на наявність лазівок чи можливості їх вдосконалення.

“Цей процес триває повсякденно”, – наголосив він.

Advertisment

От Vard