Бійці Дніпровської тероборони на одному з найгарячіших напрямків віджали в російських окупантів БМП з повним боєкомплектом. Ворожу бронемашину українські воїни забрали просто з-під носа у ворога.

На все тероборонівцям знадобилося менш ніж 5 хвилин. Про це повідомили у Центрі стратегічних комунікацій Збройних сил України.

«Тероборонівці з Дніпра затрофеїли ворожу БМП: «Орки навіть не встигли прокинутися, а БМП вже не було. Ворожа бронемашина була захоплена повністю спорядженою боєприпасами», – зазначили у Страткомі.

Там також опублікували відео журналіста Юрія Бутусова, якому воїни розповіли подробиці «спецоперації».

«Стояла та БМП біля дамби, біля водосховища. Вона розміщувалася за 280 м від позиції орків і була майже ціла. Щось було чи з радіатором чи ще щось… Вони її кинули й втекли, ми її забрали. Тепер це наша «беха». Ми її відбили, майже з-під носа в них забрали. Тож тепер у нас на озброєнні є «беха», ми її відремонтуємо і буде вона служити нашій Україні», – розповів один із воїнів.

Його побратим розповів, як саме тероборонівці зважилися на відчайдушну операцію, як її планували і як заволоділи ворожою технікою.

«Розвідка доклала, що є машина, яка кошмарить наші позиції, і вона стоїть у такому цікавому місці, що якщо піднатужитися трошки, то можна її тихенько звідти смиконути. Якщо все добре відпрацювати спочатку на папері. Відпрацювали, сходили в розвідку, попали під мінометний обстріл, тому що вони пристріляли позиції, розуміли, що туди може прийти хтось із ЗСУ… Ми відійшли, а через два дні провели операцію з «евакуації» орківської техніки з боєкомплектом», – каже тероборонівець.

На все у захисників України пішли лічені хвилини.

«Вся операція тривала 4 хвилини 37 секунд. Орки навіть не встигли прокинутися, як «бехи» вже не було», – каже учасник операції.

Нагадаємо, раніше у ЗСУ показали трофейний Т-80, який тепер працюватиме проти окупантів. На ньому ще видно символіку російського агресивного вторгнення, однак після невеликих «косметичних» процедур та незначного ремонту цей російський танк буде готовий до відправки на фронт – уже для української перемоги.

Advertisment

От Vard