Російські окупанти найближчими днями мають намір провести масштабну інформаційно-психологічну операцію проти Збройних сил України за психологічними методами Другої світової війни. Вона полягає у використанні трансляції звуків, ідентичних до бойових дій.

Про це OBOZREVATEL повідомили у хакерському угрупованні «Фронтові розмови окупантів». Уточнюється, що в межах зазначеної операції буде застосовано звукову імітацію масштабних обстрілів ствольною та реактивною артилерією, а також звукову імітацію розривів боєприпасів (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

Такий метод психологічного впливу відомий із часів Другої світової війни. Однак в умовах сучасних воєн він дуже сумнівний щодо своєї ефективності.

Хакери уточнили, що про такий інцидент вже стало відомо в районі населеного пункту Солодке Донецької області, де група російських окупантів, яка здійснювала вищезгадану ІПСО проти ЗСУ, потрапила в аварію зі своєю технікою. Росіяни зіткнулися з БТР, що стало відомо з перехоплення переговорів постраждалих окупантів.

«Та там п*здець, вони поїхали в це їх, але зіткнулися з БТРом, бл*дь, обходить БТР, підривається десь там на міні, бл*дь, БТР під’їжджає, забирає екіпаж, бл*дь, тут їм починає піхотний комбат говорити, що, типу, давайте розвертайтеся… Вони там під час зіткнення обірвали якусь трубку на подачу пального, мотор зрушив на подушках, солярка хрипить на мотор. Ну гаразд, їдьте, ремонтуйте… подивимося, чи відремонтуємося – не відремонтуємося», – обговорювали ДТП окупанти.

«…Тому другий екіпаж я теж вчора забрав. Сьогодні подивлюся ще, з’їжджу на нове місце, де можна стати і ввечері – на перехід людей міняти. …Вони там віщали хвилин 20, не більше, в Солодкому», – говорили росіяни про операцію.

З тієї ж розмови стало зрозуміло, що морально-психологічний стан особового складу у підрозділах перебуває на низькому рівні. Вони зазначають, що ротація найближчим часом не світить, як і поповнення.

«По тобі минусуємося? Бл*ть. Я знаю, сьогодні так. Сьогодні. Угу. Говорили. Угу. Під тихом бл*ть. Ось. І поповнення х*р, коротше, приходить, так? Ну так, так навіть якщо буде, то народу вже пох*й. Угу. Усім уже буде насрати, так? Угу. НПС коротший такий, низький, так? Ну як би ближче до двієчки, напевно, бл*. С*ка. Та ну, блін, із січня, братане. Незабаром одиниця буде», – говорили окупанти.

Як повідомляв OBOZREVATEL, з одного з телефонних перехоплень, опублікованих ГУР Міноборони, стало зрозуміло, що російський снайпер перейшов із приватної військової компанії до складу ЗС РФ і розповів про різницю між армією та ПВК. Порівняння виявилося не на користь «другої армії світу».

Advertisment

От Vard