Російські окупанти продовжують відчайдушні спроби окупувати всю Донецьку область та втримати окуповані ними території інших південних та східних регіонів України. Ворог намагався штурмувати Соледар, Бахмутське, Бахмут, Кодему та Невельське на Донеччині та просунутися до Барвінкового на Харківщині.

Усюди загарбники отримали гідну відсіч і зазнали втрат. Про це у вечірньому оперативному зведенні повідомили у Генштабі Збройних сил України.

«Противник продовжує зосереджувати зусилля на встановленні повного контролю над територією Донецької області, утриманні захоплених районів Херсонської, частини Харківської, Запорізької та Миколаївської областей, відновленні боєздатності підрозділів, що зазнали втрат», – зазначили у ГШ ЗСУ.

Упродовж дня ворог обстрілював цивільну та військову інфраструктуру в районах населених пунктів Середина Буда, Шевченкове, Катеринівка та Вільне Сумської області.

На Харківському напрямку окупанти здійснили обстріли із танків, ствольної та реактивної артилерії біля Варварівки, Удів, Слатиного, Петрівки, Борщової, Великих Проходів, Піщаного, Руських Тишків, Шестакового, Слобожанського, Андріївки та Гусарівки. Також ворог завдав авіаційних ударів неподалік Мосьпанового, Первомайського та Байрака. Вів повітряну розвідку в районах населених пунктів Питомник, Черкаська Лозова і Шестакове.

На Слов’янському напрямку противник намагається відновити наступ у напрямку населеного пункту Барвінкове. Загарбники обстрілювали території поблизу Чепіля, Бражківки, Богородичного та Костянтинівки, завдали авіаударів біля Бражківки та Залимана. Ворог також вів наступальний бій у напрямку Карнаухівки, успіху не мав, відійшов.

На Краматорському напрямку ворог здійснював обстріли із ствольної та реактивної артилерії у районах населених пунктів Тетянівка, Івано-Дар’ївка, Званівка та Григорівка. Завдав авіаційних ударів поблизу Спірного та Сіверська.

На Бахмутському напрямку окупанти били з танків, ствольної артилерії та РСЗВ у районах населених пунктів Тихонівка, Васюківка, Соледар, Бахмут та Шуми. Задіяв авіацію для ударів біля Яковлівки та Кодеми.

Окупанти намагалися вести штурмові дії у напрямках населених пунктів Соледар, Бахмутське, Бахмут та Кодема, однак ці спроби виявилися безуспішними.

На Авдіївському напрямку противник здійснював обстріли у районах Олександрополя, Нью-Йорка, Новобахмутівки, Нетайлового, Галицинівки, Невельського, Опитного та Мар’їнки. Завдав авіаударів неподалік Первомайського, Красногорівки та Мар’їнки.

Загарбники намагалися покращити тактичне становище у напрямку населеного пункту Невельське, отримали відсіч та відійшли.

На Новопавлівському напрямку ворог здійснював артилерійські обстріли поблизу Золотої Ниви, Пречистівки, Павлівки та Володимирівки. Ударів авіації противника зазнали райони Володимирівки та Новомихайлівки.

На Запорізькому напрямку окупанти обстрілювали райони населених пунктів Великомихайлівка, Новосілка, Времівка, Малинівка, Дорожнянка, Полтавка, Оріхів та Мала Токмачка та били з авіації біля Ольгівського та Гуляйполя.

На Південнобузькому напрямку ворог продовжив обстріли районів населених пунктів Миколаїв, Кривий Ріг, Лупареве, Прибузьке, Посад-Покровське, Новогригорівка, Партизанське, Червона Долина, Велике Артакове, Квітневе, Іванівка, Потьомкине, Трудолюбівка, Благодатне, Таврійське, Первомайське, Широке та Поляна. Ударами авіації намагався зруйнувати важливі об’єкти інфраструктури в районах населених пунктів Олександрівка, Лозове та Ольгине.

Нагадаємо, за минулу добу ЗСУ ліквідували 400 окупантів, довівши загальні бойові втрати Росії у війні проти України до 46 250 осіб. На всіх напрямках українські воїни продовжують успішні виконання ракетно-артилерійських вогневих завдань та завдають окупантам втрат у ближніх боях.

Advertisment

От Vard