У Міністерстві оборони України потролили російських окупантів, що періодично заявляють про нібито знищення переданих Україні американських реактивних систем залпового вогню HIMARS. За словами представників українського оборонного відомства усі отримані українськими військовими західні РСЗВ досі у строю.

Повідомляє obozrevatel.com

Натомість у російських окупантів стало вже щонайменше на 50 складів боєприпасів менше. Відповідний твіт з’явився у Twitter МОУ.

“20+ українських HIMARS & M270 & MARS. Всі залишаються в строю. 50+ російських складів зі зброєю та боєприпасами. Вийшли з гри”, – написали співробітники Міноборони України.

Твіт вони супроводили яскравою картинкою з HIMARS, якому домалювали “хижу” посмішку. Адже знищенням понад півсотні російських складів з БК справа явно не обмежиться.

Нагадаємо, у Росії періодично “звітують” про начебто знищені окупаційною армією одиниці західного озброєння. Так, на початку серпня окупантам “привиділося” знищення “взводу HIMARS”. Згідно заяви окупантів це сталося в Харківській області.

І таких заяв за останні тижні було чимало. Однак загарбники жодного разу не привели ані найменшого доказу своїх слів.

Натомість міністр оборони України Олексій Резніков днями заявив, що Україна за час війни із Росією не втратила жодної HIMARS. Про це говорять також західні партнери України.

Водночас, 26 серпня стало відомо, що ЗСУ завдали удару HIMARS по місцю розташування окупантів у Кадіївці, за деякими даними, унаслідок удару втрати окупантів сягають 200 осіб. Також цього ж дня нового удару завдано по Антонівському мосту в Херсоні.

І кількість влучних ударів лише зростатиме. У рамках нового пакету військової допомоги на суму 3 млрд доларів, який президент США Джозеф Байден схвалив 24 серпня, поміж іншого українська армія отримає ЗРК NASAMS та боєприпаси для HIMARS.

Advertisment

От Vard