Колишня міністерка закордонних справ Австрії Карін Кнайсль опублікувала скандальний пост на підтримку РФ. Президента країни-агресора Володимира Путіна вона порівняла з Леніним, а європейських політиків – із селянами, що принижуються перед ним.

Так, у своєму Twitter Кнайсль опублікувала зображення на основі картини Володимира Сєрова «Ходоки в Леніна», де вождя «червоного терору» було замінено Путіним. На думку ексглави МЗС Австрії, карикатура нібито ілюструє візит делегації дипломатів Євросоюзу до російського диктатора 2023 року.

«І якось настане час дипломатії, справжньої розмови», – підписала Кнайсль зображення.

При цьому користувачі були розгнівані та обурені постом скандальної чиновниці.

«Апологети Путіна – найгірші люди», «Ганьба. Ганебно. Аморально. Нелогічно», «Вам платять за кожен твіт або у вашому контракті фіксована ставка? Просто цікаво», «Переїжджайте до Росії, будь ласка», «Фактично ви зрадник своєї країни, Австрії, а також ЄС. Гидко», – пишуть люди в коментарях.

Зазначимо, Карін Кнайсль відома своєю дружбою з Путіним. Так, у серпні 2019 року російський диктатор навіть побував на її весіллі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у липні 2022 року газета Washington Post написала, що Кнайсль нібито залишила Австрію через погрози розправи. При цьому вона відмовляється від будь-яких інтерв’ю.

Advertisment

От Vard