У Росії планують влаштувати показове судилище над президентом України Володимиром Зеленським. Одним із «свідків» має стати екс-генерал СБУ Андрій Наумов, якого підозрюють у держзраді.

Про це повідомив шеф-редактор OBOZREVATEL Орест Сохар із посиланням на власні джерела в силових структурах. За його словами, театралізована постановка має на меті продати світові черговий фейк про те, що Україна нібито влаштувала «геноцид власного народу».

«Очевидно, йтиметься про «бомбардування народів Донбасу», «геноцид мирного населення» та іншу лободу, про яку «чревовещают» сьогодні адепти путінської хунти», – йдеться на авторському каналі «Орестократія».

Зазначається, що головним свідком має виступити підозрюваний у держзраді колишній генерал СБУ Андрій Наумов. У даний час він перебуває у виправній колонії міста Ніш у Сербії. Його затримали на кордоні із сумою близько 600 тисяч євро при спробі незаконно потрапити на території країни і знайти там політичний притулок.

«Джерела стверджують, що росіяни зараз торгуються з сербами щодо передачі Наумова. Саме тому серби не звільняють колишнього генерала з-під варти, бо прагнуть вигідно розміняти його у цій оборудці. За сербськими законами його можуть утримувати під вартою до 3-х років», – зазначає Орест Сохар.

Київ вимагає від Сербії повернення Наумова на територію України. Проте Белград не поспішає приймати рішення з цього питання та продовжує переговори з РФ.

«Додам, що частина правлячого істеблішменту в Сербії проросійська, але водночас у країні існує потужна проукраїнська опозиція, що дозволяє сподіватися на [примусове] повернення Наумова до України», – пояснює шеф-редактор OBOZREVATEL.

Він зазначає, що екс-генерала у справі представляють два юристи, що знаходяться на грошовому забезпеченні російських спецслужб. Водночас стало відомо, що представники РФ запропонували підозрюваному у держзраді політичний притулок в обмін на надання публічних свідчень проти Зеленського.

«Нагадаю, що звинувачення у державній зраді Наумова зʼявилося приблизно у той самий час, коли США та Ізраїль передали України список російських кротів в українській владі», – додає Орест Сохар.

Як повідомляв OBOZREVATEL раніше, екс-генерал СБУ Наумов кілька місяців тому направився у Сербію для пошуку політпритулку. При ньому були сотні тисяч доларів, які мали піти на хабар.

Advertisment

От Vard