Українські воїни продовжують завдавати втрат окупантам. Вранці 28 серпня військовослужбовці зенітного ракетного підрозділу повітряного командування «Центр» збили російський безпілотник.

Ворожу «пташку» приземлили на південно-східному напрямку. Відео моменту показали у повітряному командуванні «Центр» (щоб його переглянути, доскрольте новину до кінця).

«Сьогодні зранку 28 серпня, воїни зенітного ракетного підрозділу повітряного командування “Центр” на південно-східному напрямку збили черговий безпілотний літальний апарат ворога», – розповіли захисники України.

На оприлюднених ними кадрах видно, як зенітна ракетна установка розгортається для відпрацювання по цілі.

Залп — і безпілотник уражено.

«Варто зазначити, що у складі бойових розрахунків цьогорічні випускники, які вміло та влучно доводять свою навченість, набувають бойового досвіду та разом із прибувшим на підсилення досвідченим особовим складом б’ють ворога, і торують шлях до Перемоги!» – наголосили у повітряному командуванні «Центр».

Нагадаємо, за минулу добу ЗСУ «відмінусували» ще 250 окупантів. Загальні бойові втрати Росії у війні проти України від початку повномасштабного вторгнення сягнули 46 750 осіб.

Також протягом 27 серпня російські воєнні злочинці втратили 3 танки, 3 бойові броньовані машини та 5 артилерійських систем. Загальні втрати ворога за час війни склали 1942 танки, 4257 ББМ та 1050 артсистем.

З початку повномасштабної війни воїни ЗСУ знищили 274 одиниці реактивних систем залпового вогню та 148 засобів протиповітряної оборони.

Advertisment

От Vard