У столиці держави-терориста Москві продавчиня одного з магазинів мобільного зв’язку здала у поліцію чоловіка з громадянством України. Він назвав «спецоперацію» Росії «війною» та висловив думку, що країні-агресору її ніколи не виграти.

Про це повідомили російські ЗМІ, які навіть у своєму матеріалі не зважилися написати слово «війна», замінивши його зірочками. Там зазначили, що чоловік з українським паспортом декілька разів заходив до цього магазину та купував багато сім-карток.

«Українське прізвище + купівля сімок-одноденок + паспорт іншої країни = підозри», – зробили висновок журналісти, додавши, що продавчиня «почала розслідування» і, відкривши базу, перевірила виклики з телефону клієнта.

Зазначається, що з його номера були дзвінки, смс та відсилання фото нібито лише на один український номер. Окрім того, під час чергового візиту клієнта він посперечався з продавчинею про «спецоперацію» в Україні, після чого жінка негайно зателефонувала в поліцію.

«Росія ніколи не виграє цю війну!» – ця фраза стала кінцевою крапкою у «терпінні» продавчині.

Нагадаємо: напередодні у російському курортному місті Геленджик відпочивальник зарізав свого знайомого через війну в Україні. Відомо, що місцевий житель сказав «Слава Україні», після чого турист із Бєлгорода дістав ніж і вбив ним товариша ударом у шию. 32-річного чоловіка затримали і доправили у відділення поліції. Він зізнався у вбивстві, але вважає, що вчинив правильно.

Водночас стало відомо, що у Росії збільшилася кількість вбивств через війну в України. Такі випадки фіксуються по всій території країни, але не викликають жодного резонансу в суспільстві.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

– у німецькому місті Бад-Вісзе росіянка на дитячому майданчику накинулася з лайкою на українців – дворічного хлопчика та його маму. Почувши, що вони спілкуються українською мовою, неадекватна жінка звернулася до незнайомих людей із погрозами і звинуваченнями;

– жителька Москви, сміючись, заявила, що люди в Україні помирають «на благо» Росії. За словами дівчини, її саму війна проти нашої країни «ніяк не зачіпає».

Advertisment

От Vard