Призначений окупантами так званий заступник голови «військово-цивільної адміністрації» Херсонської області Кирило Стремоусов назвав фейком інформацію про наступ Збройних сил України. Гайляйтер стверджує, що війська російських загарбників нібито нікуди не відступають.

Як пишуть пропагандистські росЗМІ, Стремоусов заявив, що Херсон «живе мирним життям». За його словами, повідомлення про наступ на Херсон, що ведеться ЗСУ, нібито не є дійсними.

«Це фейк. Наступ ЗСУ – це якась ілюзія, кіно. Ніхто нікуди не наступає, ніхто не відступає. Це все фантазія. Живемо спокійно, розвиваємося», – оголосив зрадник.

Зазначимо, раніше стало відомо, що через потужний тиск ЗСУ окупанти втекли з поля бою на Херсонщині – наші воїни прорвали першу лінію оборони ворога на одному з напрямків. У цьому зізнався навіть один із загарбників.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 29 серпня захисники України показали трофеї після того, як загарбники залишили свої позиції разом із боєприпасами. За словами воїнів, окупанти тікали так, що «аж гай шумів».

Advertisment

От Vard