Напередодні контрнаступу Збройних сил України на територію тимчасово окупованого Херсона вони кілька місяців ретельно “промацували” ситуацію на лінії оборони ворога. Головною причиною для початку визвольної операції стала явна недоукомплектація бойових тактичних груп росіян, деякі батальйони обчислюються тільки половиною складу.

Про це повідомили у міністерстві оборони США. Пентагон вважає, що довгоочікуваний для українців початок звільнення півдня передбачає підготовку поля бою для майбутніх наземних та повітряних операцій.

“За словами високопоставленого американського чиновника, ці плани з’явилися після того, як війна Росії в Україні пройшла шестимісячну позначку, а оцінки США вказують на те, що РФ змогла розгорнути на передовій менше підрозділів, ніж передбачалося”, – пояснив журналіст CNN Джим Шутто.

Він також додав, що в Пентагоні є інформація, що багато з чинних підрозділів, організовані ЗС РФ у бойові тактичні групи (БТГ), що містять піхоту, танки, артилерію та засоби ППО, розгорнуті в недостатній кількості, а деякі навіть вдвічі менші від свого традиційного особового складу.

OBOZREVATEL

Advertisment

От Vard