У Маріуполі зростає рух спротиву російській окупації. В захопленому місті влаштували сміливу акцію, в межах якої активісти сфотографувалися на тлі зруйнованих російською агресією будівель з українським прапором.

До того ж, на синьо-жовтому полотні написано “Маріуполь – це Україна”, а також вказано слова з національного гімну країни. Відповідні фото опублікував у Telegram радник мера міста Петро Андрющенко.

“Не Херсоном єдиним. Маріуполь. Майже зараз. Спротив зростає. Очікуємо на маленьке, але приємне остаточне підтвердження. Далі буде, не перемикайтесь”, – анонсував новини Андрющенко.

Нагадаємо: раніше радник мера Маріуполя повідомив, що російський диктатор Володимир Путін дав наказ своїм військам на Донеччині вийти на кордони області до 15 вересня. Через це знов оновилась підготовка до “референдуму”, однак поки що вона безуспішна.

“Почались масові обдзвони всіх із запитанням, чи планують люди голосувати. Однак дата не оголошується, відповідають, що повідомлять додатково”, – додав радник міського голови.

OBOZREVATEL

Advertisment

От Vard