Співачка Камалія розповіла про свої переживання після того, як Росія напала на Україну.

Виконавиця Камалія поділилася, як для неї почалася повномасштабна війна в Україні. ТСН

Артистка до останнього не вірила, що Росія нападе. Тож знаменитість будувала різні плани, зокрема й творчі: готувалася до премії YUNA, планувала випустити новий трек.

Утім, тривожні дзвінки про початок повномасштабної війни були звідусіль. Її чоловіку, мільярдеру та бізнесмену Мохаммаду Захуру, радили вивезти сім’ю за кордон. Коханий артистки має громадянство Великої Британії, тож чи не щодня йому надходили відповідні повідомлення.

Тож виконавиця вирішила відправити двійняток до Лондона, а сама ж залишилася в Україні, адже не вірила, що розпочнеться повномасштабна війна.

“Діти виїхали за день до початку війни, вони останнім рейсом вилетіли до Лондона. Я сказала, що я залишусь, я нікуди не поїду. Я до останнього не вірила. Я думала, що це якесь залякування”, – розповіла артистка в інтерв’ю “Rostyslove Production”.

Камалія була просто шокована, коли Росія 24 лютого почала обстрілювати українські міста та селища. Та тоді зірка вирішила, що має захищати Україну. Співачка планувала взяти до рук зброю та йти боротися на фронт. Та від таких планів її відмовив чоловік. Також Камалія не наважилась їхати на передову, адже вона мама двох доньок та мусить про них турбуватися.

“Я хотіла піти в ЗСУ. У мене була така образа, у мене така лють була. Я не хотіла залишати Україну, я хотіла піти боротися. У мене був такий настрій, що я просто хотіла взяти до рук автомат і піти боротися за Україну”, – поділилася виконавиця.

Advertisment

От Vard