Мелітопольський міський голова Іван Федоров заявив, що після серії вибухів, влаштованих українськими партизанами у тимчасово окупованому місті у колаборантів розпочалася паніка. Деякі з них намагаються зв’язатися з українськими силовиками та божаться, що більше не співпрацюватимуть із окупантами.

Подальшу долю таких зрадників вирішують спецслужби. Про це Федоров розповів у ефірі національного телемарафону.

За його словами, лише за тиждень у Мелітополі було ліквідовано чи поранено чотирьох осіб, які пішли на співпрацю з російськими окупантами. Через партизанський рух колаборанти починають панікувати і хочуть здатися.

«На території Мелітополя протягом тижня було знищено та поранено щонайменше чотирьох колаборантів. Звичайно, колаборанти почуваються сьогодні дуже погано. Є такий знаковий приклад: як тільки хтось постраждав, у нас починається велика кількість дзвінків», – сказав мер Мелітополя.

Федоров розповів, що наплив охочих здатися був після підриву одного з організаторів псевдореферендуму. Інші зрадники намагаються додзвонитися до представників місцевої влади та силовиків, щоб заявити, що вони більше не співпрацюватимуть із загарбниками.

«Наприклад, після того, як постраждав організатор «референдуму», інші колаборанти почали дзвонити нам, почали дзвонити в силові структури і говорити, що вони більше не братимуть участі в організації «референдуму», тільки щоб це передали силам опору. Звичайно, наші силові структури ретельно вивчають ці пропозиції. Все залежить від того, чи співпрацюватиме колаборант з нашими спецслужбами», – зазначив Федоров.

Нагадаємо, українські партизани підірвали чергове місце проживання ФСБшників у тимчасово окупованому Мелітополі. Цього разу два потужні вибухи пролунали в готелі. Партизани ліквідували лігво розпусти, де ФСБшники розважалися з повіями.

Раніше в тимчасово окупованому Росією Мелітополі Запорізької області пролунали вибухи. Постраждали об’єкти системи радіолокації армії РФ. За попередніми даними, їх було виведено з ладу.

Примітно, що в Мелітополі колаборанти та співробітники ФСБ запанікували настільки, що навіть почали вирубувати кущі, бо бояться, що в них може бути захована вибухівка.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у тимчасово окупованому Мелітополі на Запоріжжі після вибуху 12 серпня до лікарні доставили відомого колаборанта. Це один із керівників виборчого штабу «Єдиної Росії» та голова пропагандистського відділу роботи зі ЗМІ Олег Шостак.

Advertisment

От Vard