Російський окупант поскаржився своїй дружині на важку ситуацію на Херсонщині. За його словами, було пошкоджено всі мости через Дніпро, якими путінські загарбники могли пересуватися українською територією.

Аудіоперехоплення розмови російського військового зі своєю дружиною опублікувало Головне управління розвідки Міністерства оборони України. «Мости всі роз**бали, тепер ні в’їхати, ні виїхати не можна. І всі відпустки зупинилися, всі пересування по нулях», – обурений окупант.

Дружина намагалася парирувати, що Антонівський міст «уже ніби відновили, залатали там усе». Проте чоловік спростував цю інформацію: «Ні*уя не відновили, навпіл розклався і впав у річку».

Жінка також розповіла про результати зборів у військовій частині свого чоловіка. Так, командування загарбників заявило, що в Україні «жодної ротації не буде». Виняток можливий лише для росгвардійців.

За її словами, багато окупантів їдуть у відпустку і не хочуть повертатися назад на фронт. Із такими військовими проводять «індивідуальні бесіди». Якщо результату немає – їх «звільняють за статтею».

Нагадаємо, 29 серпня ЗСУ перейшли у наступ за багатьма напрямками на півдні нашої країни. Йдеться, зокрема, про Херсонську область, звідки раніше надійшли повідомлення про удари по позиціях РФ.

Після цього у Пентагоні зазначили, що російські окупанти вже відчули ефект від наступу ЗСУ в Херсонській області. Це вплинуло на військові можливості РФ на півдні України. Росіянам довелося виводити ресурси зі сходу через повідомлення про те, що українці можуть більше атакувати на півдні.

Як повідомляв OBOZREVATEL, мешканців тимчасово окупованих територій Херсонщини закликали підготуватися – зробити запаси їжі, води, скласти аптечки. Якщо будинок розташований поряд із військовими об’єктами, які використовують загарбники, краще знайти більш віддалене місце.

Advertisment

От Vard