У районі Мелітополя надвечір 31 серпня пролунало не менш як шість потужних вибухів. За попередньою інформацією, Збройні сили України могли вразити ворожу техніку: окупанти передислокували її деякий час тому саме в той район, де ймовірно і сталася «бавовна».

Там росіяни намагалися сховати техніку від американських систем HIMARS, яких вони бояться, як вогню. Про це пишуть місцеві ЗМІ та Telegram-канали.

За повідомленнями пабліків Запорізької області, чути було не менше ніж 6 вибухів.

«Відразу 6 потужних вибухів у Мелітополі! Буде багато смажених орків», – пише канал «Це Запоріжжя — Новини».

Дещо більше деталей повідомляє місцеве видання «Ріа Мелітополь». За даними журналістів, вибухи були все ж таки не в межах міста, а на південь від Мелітополя.

«Жителі південної частини Мелітополя, сіл Мордвинівка, Якимівка повідомляють про вибухи. Вони лунають у південній частині від міста з боку Молочного лиману. О 17.53 пролунало три одиночні вибухи з інтервалом у хвилину. Потім ще два. Далі ще потужніші», – пишуть журналісти.

Вони натякають, що «бавовну» доблесні військовослужбовці ЗСУ або партизани могли доставити якраз у те місце, куди окупанти раніше перегнали свою техніку, щоб сховати її від американських РСЗВ.
«Окупанти більшу частину своєї техніки передислокували ближче до лиману, щоб їх не дістала ракетна система залпового вогню HIMARS, одна назва якої вже наводить жах на рашистів. Чекаємо на офіційну інформацію про те, що зараз злітає у повітря», – пише видання.

За даними мера Мелітополя Івана Федорова, загалом було не менше ніж 10 вибухів.

«Спротив продовжується: зафіксовано близько 10 вибухів на південь від Мелітополя, в бік Молочного лиману, куди окупанти звозили свою військову техніку. Вибухи йшли по наростаючій: спочатку їх почули мешканці південних вулиць, згодом усе місто», – написав він.

Нагадаємо, в ОК «Південь» розповіли про ситуацію в Херсонській області. Загалом за пів дня українські воїни вдарили по місцях зосередження сил противника одразу в кількох окупованих містах, висадили у повітря склад боєприпасів, розгромили колону техніки та послали кілька снарядів на автомобільний та залізничний мости у Херсоні.

Advertisment

От Vard