Речниця оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк прокоментувала заяву міністерства оборони Росії щодо того, що наступ Збройних Сил України на Херсон нібито “з тріском провалився”. Вона заперечила цю інформацію й натякнула на успіхи наших захисників, зазначивши, що “все покаже час та витримка українців”.

Про це Гуменюк розповіла в етері всеукраїнського телемарафону. “У росіян так сильно тріскотіло, що вони сприйняли свій тріск за наш, так і не зрозуміли справжнього стану справ”, – сказала вона. Повідомляє obozrevatel.com

Гуменюк зазначила, що українські захисники продовжують знищувати логістичні центри противника на півдні й працюють над припиненням його транспортного сполучення, щоб він не міг підтягувати резерви. Також ЗСУ завдають ударів по складах боєприпасів росіян.

Понтон через Дніпро, який росіяни зводять біля Антонівського мосту в Херсоні, вона назвала “нескінченним Lego-конструктором” окупаційних військ, який вони намагаються “ліпити, як із пластиліну”, бо відомо, що він перебуває під вогневим контролем українських сил.

“Я вдячна тим, хто не заважає ЗСУ робити свою роботу, не коментує, не дає прогнозів і дає нам можливість реалізувати свої задуми самостійно, щоб потім відзвітувати та порадувати всіх добрими новинами”, – додала речниця.

Нагадаємо, 29 серпня ЗСУ перейшли у наступ на багатьох напрямках на півдні нашої країни. Йдеться, зокрема, про Херсонську область, звідки раніше надійшли повідомлення про удари по позиціях РФ.

Після цього у Пентагоні зазначили, що російські окупанти вже відчули ефект від наступу ЗСУ в Херсонській області. Це вплинуло на військові можливості РФ на півдні України. Росіянам довелося виводити ресурси зі сходу через повідомлення про те, що українці можуть більше атакувати на півдні.

Примітно, що російські війська зазнали великих втрат на південному напрямку 29 серпня. Збройні сили України протягом доби ліквідували 82 окупантів та 30 одиниць техніки ворога.

До речі, керівниця пресцентру Сил оборони “Південь” Наталія Гуменюк заявила, що Збройні сили України перейшли у контрнаступ на багатьох напрямках на півдні нашої країни. Йдеться, зокрема, про Херсонську область.

Advertisment

От Vard