У бою з окупaнтaми зaгинyв один з крaщих льoтчикiв України
Полковник Бедзай прославився тим, що врятував авіацію ВМС України з окупованого Криму

Один з найкращих військових льотчиків України полковник Ігор Бедзай загинув під час виконання бойового завдання. Вертоліт, в якому перебував Бедзай, був збитий російським винищувачем.

Як розповів у Facebook керівник фонду “Повернись живим” Тарас Чмут, льотчик Ігор Бедзай був заступником командуючого ВМС з авіації. Полковник відомий як колишній командир 10 Морської авіаційної бригади з Новофедорівки поблизу Сак, Крим.

“У 2014 РОЦІ ПОЛКОВНИК БЕДЗАЙ ЧИ НЕ ЄДИНИЙ З УСЬОГО КОМАНДУВАННЯ ФЛОТУ ВИЯВИВ ЛІДЕРСТВО ТА РІШУЧІСТЬ – ДОПОКИ ВСІ ЧЕКАЛИ НА МІФІЧНІ “НАКАЗИ З КИЄВА”, ВІН ЗОРГАНІЗУВАВ ОСОБОВИЙ СКЛАД, ПІДГОТУВАВ ТЕХНІКУ ТА НА ОЧАХ ОКУПАНТІВ ПЕРЕГНАВ УСЮ СПРАВНУ АВІАЦІЮ НА КОНТИНЕНТАЛЬНУ ЧАСТИНУ УКРАЇНИ. А НАСТУПНОГО ДНЯ – ПОВТОРИВ ЦЕ З ТИМ, ЩО НЕ ЗМОГЛО ПОЛЕТІТИ ПЕРШОГО ДНЯ. ФАКТИЧНО ЗАВДЯКИ ЛІДЕРСТВУ ІГОРЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА МИ ЗБЕРЕГЛИ МОРСЬКУ АВІАЦІЮ”, – ПИШЕ ЧМУТ.

Ігор Бездай
Повідомляється, що Бедзай загинув під час виконання бойового завдання у складі екіпажу морського вертольоту Мі-14 від ракети російського винищувача.

“СПОДІВАЮСЯ, НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРИСВОЇТЬ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ ВЖЕ НАЗАВЖДИ ПОЛКОВНИКУ ІГОРЮ ВОЛОДИМИРОВИЧУ БЕДЗАЮ”, – ДОДАВ ВОЛОНТЕР.

Зазначимо, що у 2014 році за особисту мужність і героїзм та вірність військовій присязі під час російсько-української війни Бедзай був нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ст.

Advertisment

От admin999