‼️Знову прошу Вашої допомоги‼️

Світланою Коноваленко.

макси.мальне пошир.ення допоможіть!

Як я раніше писала, Чернявський Григорій Юрійович, 25 березня 1993 року народження з міста Надвірна, 1 квітня був важко поранений під час бойових дій. Знаходився 3 тижні у комі і вийшовши із неї, 22 квітня, знаходиться у важкому стані по сьогоднішній день.

Був переведений в нейрохірургію, а потім в реанімацію в Одесі, після чого його відправили до Львову в реанімацію, а нещодавно відправили до Польщі, де він наразі і знаходиться теж в реанімації. Після останнього мого допису його стан погіршився, ще в Одесі у

нього виявили ковід, він втратив у вазі, постійно температурить і лиш нещодавно у Польщі виявили перитоніт. Ви всі знаєте його, як хорошого, позитивного хлопця, який ніколи не залишав своїх близьких у біді, який завжди був з гарним настроєм і душа компанії, і я знаю, що ви, як і я, щиро би хотіли знову його побачити таким усміхненим, тим Грішкою, якого ми з вами пам‘ятаємо.

Тому прошу вас, хто має можливість, давайте ще раз допоможемо коштами його мамі, яка зараз переживає важкий період і понад усе на світі хоче врятувати сина. Для нас декілька гривень, це нічого не варте, а комусь це може врятувати життя!

Я буду дуже вам вдячна за вашу допомогу!

Кидаю ❗️

нові реквізити❗️, так як стара карта ЗАБЛОКОВАНА, тому наразі дійсні тільки ці реквізити:
5168 7520 1828 5406 – Коноваленко Світлана Василівна

Advertisment

От admin999